Saiyans PBF

Darmowe PBF stworzone dla urozmaicenia strony www.saiyans-zone.xaa.pl

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2010-12-24 18:32:47

Bobru

Mistrz Mistrzów

Zarejestrowany: 2010-12-24
Posty: 14

Początek

Witam wszystkich graczy w nowym PBF stworzonym specjalnie dla Saiyans Zone. Tutaj przedstawiamy początek historii naszego bohatera, np.:

Był gorący poranek. Kishi usiadł przed komputerem i dojadał resztki wczorajszej pizzy. Nagle zerwał się silny wiatr, który z hukiem zamknął otwarte na oścież okna, a przy tym wyrzucił na podwórze kamienicy półpełną puszkę Coca Coli. W jego oknie stanęła dziwna postać. Pokazywała, aby Kishi poszedł za nią. Chłopak dziwnym zbiegiem okoliczności nie mógł się powstrzymać. Ubrał spodnie, kurtkę i wyszedł na podwórko. Gdy postawił krok na chodniku, wszystko dookoła zawirowało i znalazł się w dziwnych górach. Stał przed nim mężczyzna, który był widocznie bardzo silny, ponieważ ciało Kishiego samo padło na kolana przed nim.
- Witaj. Jestem Bobru, twój nowy mistrz - rzekł mężczyzna.

Coś takiego ma być, oczywiście kończące się przybyciem postaci do gór, gdzie spotykają mnie .

Offline

 

#2 2010-12-25 16:08:47

Mysterious

Mistrz Mysterious

Zarejestrowany: 2010-12-24
Posty: 12

Re: Początek

Yugi Konmari lat 15
Urodził się w Polsce i jest dumny z bycia obywatelem tego państwa. Jest fanem anime, a jego marzeniem jest wyjazd do Japonii, kraju gdzie powstają te właśnie kreskówki, jednak jeszcze bardziej chciałby posiadać super moce. Nie wie jeszcze, że jego marzenie się spełni...

Jest zima. Yugi wraca własnie ze szkoły gimnazjalnej, gdzie uczy się 3 rok w klasie D. Jest wzorowym uczniem. Niesie do domu karteczkę z wypisanymi ocenami. Ucieszył się, gdy zobaczył, że na półrocze dostał z j. angielskiego szóstkę. Z tego co wiedział, miała być piątka, która nie jest złą oceną, jednak zawsze dąrzy do świetności w umyśle, jak i w ciele, co widać po szóstce z W-Fu. Gdy wszedł do domu, nikogo nie zobaczył. Pomyślał, że to dziwne, ponieważ rodzice powinni być w domu 2 godziny temu. Krzyknął z przerażeniem, gdy zobaczył ścieżkę krwi w przedpokoju, która biegła do łazienki. Gdy wbiegł do łazienki, stała tam dziwna postać z ogonem, która ogłuszyła go.
Obudził się na polance. Dookoła były drzewa i góry.
- Witaj, Yugi.
Te słowa sprawiły, że zerwał się na równe nogi. Zauważył, że nie ma założonego plecaka. Stała przed nim postać złotym fartuchu.
- Wyglądasz jak jakiś mag z gry! - krzyknął Yugi. - Kim je...
- Wszystko się zgadza, jednak to nie jest gra... - powiedział tajemniczy osobnik - Od dziś jestem twoim nowym mistrzem. Nazywam się Bobru. Jesteśmy w mojej siedzibie w górach Dash...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.herozerobohaterzy4ever.pun.pl www.resocjalizacja-rzeszow.pun.pl www.sikalafo.pun.pl www.zbp.pun.pl www.studniowka2011.pun.pl